Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Dogrywki - Sportowy blog Krzysztofa Matlaka Dogrywki - Sportowy blog Krzysztofa Matlaka Dogrywki - Sportowy blog Krzysztofa Matlaka

O mnie

Postanowiłem zostać dziennikarzem wkrótce potem, jak okazało się , że mam nikłe szanse na mistrzostwo olimpijskie w  każdej z licznych dyscyplin, które uprawiałem. Dlatego zjawiłem się w dziale sportowym „Głosu Szczecińskiego” . Pisałem o sporcie przez wszystkie lata pracy w „Głosie”, ale nigdy etatowo. Później związałem się z telewizją kablową, a następnie z Telewizją Polską, w której kierowałem szczecińskim oddziałem. Była także przygoda w TVP Sport, a potem kolejne lata pracy przy Woronicza.

Komentarze: 4

Dodaj komentarz »
 1. Piłka jest okrągła, zawsze są jakieś szansę. Słusznie Panie redaktorze

 2. Większość powie: to przecież nieważne, dla mnie – fanki”Polityki” zapowiedź Pana , że „w trakcie trwania imprezy uruchamiamy bloga sportowego..” to cios. Przecież nieKiepscy jesteście! Uruchamiacie blog sportowy nie bloga sportowego. Chociaż Wy szanujcie tę gramatykę nad pojęcie trudną. Uniżenie proszę.
  Magda Milusz

 3. Panie Krzysztofie interesuje mnie zamieszczenie reklamy na Pana blogu. Proszę o kontakt jeśli byłby Pan zainteresowany.
  wioletta@twojtyp.pl

 4. Dzięki za propozycję. Przekazałem propozycję osobie za to odpowiedzialnej, która skontaktuje się z Panią.
  Pozdrawiam
  Krzysztof Matlak

css.php