Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Dogrywki - Sportowy blog Krzysztofa Matlaka Dogrywki - Sportowy blog Krzysztofa Matlaka Dogrywki - Sportowy blog Krzysztofa Matlaka

4.05.2017
czwartek

Klara

4 maja 2017, czwartek,

Twittery, instagramy, facebooki, przeróżne portale rozpalone do czerwoności. Kto żyw, zawiadamia o swoim wzruszeniu z powodu nadejścia tej chwili. Gratulacjom nie ma końca. Bo wreszcie jest. 4 maja urodziło się – jak wyczytałem na jednym z popularniejszych portali – „najbardziej oczekiwane dziecko sportu i fitnessu”. Rozumiem, że tatusiem jest sport, a mamusią fitness.

Ma na imię Klara, a na nazwisko Lewandowska. Córka Anny i Roberta. Podobno tylko dziecko Dody spowodowałoby większe poruszenie w narodzie. Tak twierdzi specjalista z Pudelka. Może i tak.

Na to wydarzenie czekaliśmy tak samo niecierpliwie jak na porody księżnej Kate. Przez ostatnie miesiące mogliśmy co prawda oglądać kolejne gole Roberta i studiować wydawnictwo Anny z zestawem ćwiczeń dla aktywnych kobiet w ciąży, ale czas i tak się dłużył. Do czwartku. Teraz serial z dzieckiem najpopularniejszej pary w Polsce nabierze tempa.

Dzięki Klarze szczęśliwy tato może już uznać 2017 r. za udany, choć nie wszystkie sportowe cele dało się osiągnąć. Złota piłka przykleiła się do nogi Ronaldo, Liga Mistrzów też już nie dla niego. Ale mistrzostwo Niemiec z Bayernem i, daj Boże, kolejny tytuł króla snajperów oraz sukcesy reprezentacji to też nie byle co. Dotychczas nasz najlepszy piłkarz udowadniał, że wielki szum wokół niego zostawia przed wejściem do szatni. Teraz pewnie też tak będzie.

Swoją drogą średnio mi się podoba świat, w którym słynni rodzice nie mogą lub nie chcą (albo jedno i drugie) oczekiwać na potomstwo we względnym spokoju. Trochę biedna ta bogata Klara. Na szczęście nie ma o tym pojęcia.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 13

Dodaj komentarz »
 1. Pierwsze skojarzenie to Clara Schumann (pianistka, komponistka, żona ROBERTA Schumanna).
  Robert Lewandowski na pewno ją widział na banknocie 100 Euro. 🙂
  Klara do sportu i fitness może dorzucić muzykę.

 2. To był banknot 100-markowy 😉 W obiegu do końca 2001, a RL gra w Niemczech od lata 2010…

 3. Boję się zaglądać do lodówki…

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. @małyjanio
  Alles Klar! Coś mi się pomyliło 🙂

 6. Urodzilo sie dziecko: Klara. Gratulacje dla Rodzicow. I Reczpospolitej, w ktorej juz od lat rodzi sie za malo dzieci, gdyz ich potencjalni rodzice nie czuja sie tak ekonomicznie bezpieczni jak rodzice Klary.

  A to ONI zdecyduja o demograficznych trendach nad Wisla. A nie rodzice dzieci celebrytow.

 7. Witold
  „5 maja o godz. 12:07 38414
  @małyjanio
  Alles Klar! Coś mi się pomyliło ”

  Alles Klar – Dobre:)
  W tej konwencji: https://www.youtube.com/watch?v=evQrXEL_uDM

 8. Robert Lewandowski to honorowy ambasador Polski , który dla dobrego imienia kraju ojczystego zrobił więcej niż ministerstwo powołane do tego celu.
  Córce tak znakomitego ambasadora można kibicować już od chwili narodzin.

 9. A Pierre-Emerick Aubameyang to honorowy ambasador Gabonu, który dla dobrego imienia kraju ojczystego zrobił więcej etc. 😉

 10. Otwieram lodówke, a tam ….Lewandowscy.
  PS. zamiast lodówki może byc dowolny sprzęt domowy.
  Jest tylu zasłuzonych sportowców, którzy nie maja nawet ułamka procentu takiego parcia na szkło jak Lewandowski, o żonce juz nie wspomnę.

 11. Szanowna Polityko, wyjdz z poczekalni magla i zamknij ten zenujacy temat…

 12. Jak słyszę „Lewandowski”to mi się na wymioty zbiera….A dziecku życzę zdrowia i szczęścia w życiu i żeby „starzy” byli mniej pazerni.A tak w ogóle to mam ich gdzieś!

 13. Podpisuję się obiema rękami pod komentarzem Boruty. Gratuluję rodzicom, dziecku życzę szczęścia, ale… już na sam dźwięk słowa „Lewandowski” robi mi się niedobrze. A że samo nazwisko jest popularne – cierpi na tym cała kupa Bogu ducha winnych innych Lewandowskich.

 14. A ja nie korzystam z telewizji, z radia słucham Dwójki, nie czytam tabloidów ni nawet polskich stabloidyzowanych, byłych jakościowców.
  Z mediów niemieckich i brytyjskich wynika mi, że Lewandowscy nie są w niczym gorsi od Beckhamów, Rooney’ów czy Ivanovic z jak-mu-tam małżonkiem. Więcej, niektóre tabloidy brytyjskie stawiają styl Roberta (radzenia sobie z popularnością, w tym oczywistego spieniężania jej) całkiem wysoko a Annę za wzór dla ichnich wags („Ona ma coś-tam w karate” (lub podobnym) „A więc dlatego Lewandowski jest tak szybki!” 😉 )

  O ciąży dowiedziałam się z jakiegoś podsumowania meczu po niemiecku (że piłkę pod koszulkę 🙂 ), o płci i narodzinach – od P. Matlaka, rzucając wzrokiem na pierwsze słowa blogów pisanych pod POLITYKĄ.

  Nikt ci nie wciśnie, człowiecze mizerny, papki medialnej, jeśli jej sam nie łykniesz!
  Ale i styl analizowania papki, jaką się (przypadkowo?) zachłysnąłeś mówi wiele o twoim przygotowaniu (bądź nie) do życia tu i teraz…

css.php